Тумба Kubi на дерев'яних, дубових ніжках, що підкреслює сучасний дизайн і мінімалізм розташування, відмінно підійде в сучасну дитячу і підліткову кімнату. Меблі колекції Kubi відрізняє функціональність і любов до позачасової естетики.
Тумба Kubi виготовляється з сірого або білого меблевого щита товщиною 18 мм. Доповнюють шафу ніжки з масиву дуба, покриті екологічним безбарвним лаком.
Шафа оснащена 2 закритими полицями шириною 46,2 см. Для підвищення ергономіки внутрішня полиця регулюється по висоті в 3 рівнях. Можливість двостороннього монтажу дверей полегшує зміну розташування кімнати в будь-який момент.
Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до шафи додається графічна інструкція.
Інформація про товар:
· виготовлено в Польщі· ЛДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду· ніжки і ручки з натурального масиву дуба 1 сорту, покриті сертифікованим безбарвним нітроцелюлозним лаком· 2 закриті полиці з 3 рівнями регулювання висоти· максимальне навантаження на полиці 5 кг· дверцята з кутом відкривання 110 градусів і безшумною системою закривання· приховані петлі для швидкого збірка· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких мочалок і сильних хімікатів· самостійна збірка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 г |
| Висота ніжки | 17 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Высота | 56 см см |
| Высота двери | 36,4 см |
| Глубина | 34 см |
| Глубина полки | 32 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 50 см мм |
| Ширина двери | 49,7 см |
| Ширина полки | 46,2 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 024 ₴






