Комод Classic задовольнить потребу не тільки в комфорті, але й в естетиці, дозволяючи створити кімнату, яка ідеально відповідає ритму та стилю життя дитини. Прості рішення колекції Classic гарантують, що інтер’єр буде супроводжувати найменших домочадців роками.
Комод Classic виготовлений з високоякісного ламінованого ДСП і лакованої МДФ плити товщиною 18 мм. Меблі доступні в білому кольорі, що гарантує, що вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр.
Комод має 3 містких ящика на шарикопідшипникових направляючих, глибиною 33 см. Ергономічні вирізи полегшують відкривання ящиків. Для безпеки комод оснащений спеціальними кронштейнами для кріплення до стіни, що підвищує його стійкість.
Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до комода додається графічна інструкція.
Інформація про продукт:
· зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі· ламінована ДСП та 18 мм, лакована плита МДФ· передня частина, покрита сертифікованою фарбою· 3 місткі висувні ящики на шарикопідшипниках· максимальне навантаження на ящик 3 кг· ергономічні вирізи для легкого відкривання· чистити м'якою тканиною· має бути уникайте мочалок із твердою поверхнею та сильних хімікатівкріплення на стінісамоустановлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 г |
| Висота фасаду шухляди | 24 см |
| Внутрішня висота шухляди | 19,5 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 80,5 см см |
| Глибина шухляди | 33 см |
| Глубина | 41 см |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина шухляди | 69 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 140 ₴











