Ліжко Kacper - це предмет меблів, який зробить сон і відпочинок насолодою. Фасади ліжка Kacper у формі будиночка доповнюють обстановку, а це означає, що кімната не потребує додаткової обробки.
Ліжко односпальне з поручнем виготовлено з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 18 мм. Фасади ліжка виготовлені з плити МДФ, подвійно лаковані екологічними та сертифікованими фарбами. Він доступний у кількох розмірах.
Для безпеки найменших користувачів ліжко має закруглені краї. За допомогою стяжних болтів максимальна вантажопідйомність ліжка становить 100 кг. Рухливий бар'єр можна одягати під час сну та знімати для гри. У комплект входить гнучкий каркас Flex з березових ламелей. За бажанням ліжко можна укомплектувати двокамерною шухлядою з коліщатками, які полегшують його висування.
Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до ліжка додається інструкція з зображенням.
Інформація про продукт:
виготовлено в Польщі доступно в 3 розмірах доступно в білому ламінованому кольорі ДСП та лакована МДФ плита товщиною 18 мм фасади подвійно лаковані сертифікованою фарбою місткий ящик, що складається з двох частин гнучка рама з березових рейок максимальне навантаження до 100 кг · рухомий, знімний бар’єр · округлені, безпечні краї · очищайте м’якою тканиною · уникайте жорстких мочалок і сильних хімікатів · самозбірка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г |
| Висота фасаду | 65 см |
| Висота фасаду шухляди | 15 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Глибина шухляди | 58 см |
| Длина | 144 / 164 / 184 см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 6 кг |
| Размер | Без шухляди180/80 |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина спального места | 80 см см |
| Ширина фасаду | 90 см |
| Ширина шухляди | 127,6 / 147,6 / 167,6 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 636 ₴








