Дитяче ліжко Kubi супроводжує найменших з перших хвилин життя. Безпека та універсальність є частиною його призначення.
Ламінована ДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду ніжки та сходинки виготовлені з натурального масиву дуба 1 сорту, покриті безбарвним нітроцелюлозним лаком демонтуються сходинки відстань між щаблями: 5,3 см Висота ніжок: 17 см Каркас із системою отворів, що забезпечують вентиляцію під матрацом Каркас регулюється на 3 рівнях зверху: 63 / 48 / 34 см Поперечні рейки товщиною 25 мм мм· спальна поверхня: 120 х 60 см· вантажопідйомність до 70 кг· рекомендована максимальна товщина матраца: 13 см· в комплект не входить матрац· відповідно до норм безпеки не має заглушок· ліжко сертифіковане Польським центром тестування та сертифікації SA Сертифікат PN-EN 716-1· ви можете поєднувати ліжко з меблями з тієї ж колекції
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ніжки | 17 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Высота | 90 см см |
| Длина | 124 см |
| Максимальная нагрузка | 70 кг кг |
| Товщина плити | 18 / 25 мм |
| Ширина | 66 см мм |
| Ширина спального места | 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 9 148 ₴





