Ліжко Віктор з благородної деревини дуба і свіжого білого кольору вписується в тенденції скандинавського стилю. Натуральність елементів дозволяє створити сучасну та функціональну дитячу кімнату. Меблі з колекції Victor розроблені з думкою про комфорт користувача. Їх оригінальна конструкція та неповторний колір роблять кожне з них неповторним.Ліжко має простий та ергономічний дизайн, який створює ідеальні умови для відпочинку.
Основний матеріал ліжка - сертифікована ЛДСП товщиною 18 мм з білим покриттям. Підняті дубові ніжки та підголівник - це елементи, які гарантують комфорт і подих свіжості.
Каркас ліжка Віктор виготовлений з натуральних березових ламелей. Додатковою перевагою є використання довгих дощок, з’єднаних знизу за допомогою з’єднувача, що зміцнює всю конструкцію.
Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до ліжка додається інструкція з зображенням.
Інформація про товар: · виготовлено в Польщі · ЛДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду · зроблені ніжки з натурального масиву дуба 1 сорту, покритого сертифікованим безбарвним нітроцелюлозним лаком · Каркас із гнучкої берези з ламелями 5,5 см, між ними 7 см · Каркас має пластикові ковпаки для зменшення тертя · Спальна площа: 180 x 80 смрекомендована мінімальна товщина матраца: 8 смвантажопідйомність до 100 кгчистити м’якою тканиноюуникати жорстких губок і сильних хімікатівсамоукладання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду | 65 / 91 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Длина | 190 см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина спального места | 80 см см |
| Ширина фасаду | 84 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 644 ₴








