Ліжко Кубі на дерев'яних, дубових ніжках, що підкреслює сучасний дизайн і мінімалізм облаштування, відмінно підійде в сучасних дитячих і молодіжних кімнатах. Меблі з колекції Kubi вирізняються функціональністю та пристрастю до позачасової естетики.
Ліжко Kubi виготовляється з сірого або білого меблевого щита товщиною 18 мм. Ліжко доповнено ніжками з масиву дуба, вкритими екологічним безбарвним лаком. Ліжко двостороннє, що дозволяє легко змінити розташування кімнати в будь-який момент. Каркас ліжка виготовлений з натуральних березових рейок.
Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до ліжка додається інструкція.
Інформація про продукт:
· зроблено в Польщі· ламіноване ДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду· ніжки з натурального масиву дуба 1-го сорту, покриті сертифікованим безбарвним нітроцеллю ulose lak· Каркас із гнучкої берези з ламелями 5,5 см, з відстанню між ламелями 7 см· Каркас має пластикові ковпачки для зменшення тертя· Спальна площа: 180 x 80 см· рекомендована мінімальна товщина матраца: 8 см матрац не входить вантажопідйомність до 100 кг очищайте м’якою тканиною уникайте жорстких губок і сильних хімікатів самоскладання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 г |
| Висота ніжки | 17 см |
| Висота фасаду | 42 / 92 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Длина | 184 см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина спального места | 80 см см |
| Ширина фасаду | 84 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 628 ₴





