ПОРОЛОНОВИЙ ПРОТЕКТОР ДЛЯ ДИТЯЧОГО ЛІЖКАВиріб виконує як захисну, так і декоративну функцію.
Захищає дитину від можливого удару бар'єром.
Спеціальний отвір дозволяє легко та стабільно встановити протектор на шлагбаум, збільшуючи його радіус дії.Протектор виготовлений із сертифікованого пінополіуретану.має знімний чохол із високоякісного еластичного матеріалустійкий до сколювання, легко чиститься (можна прати в машині, рекомендується делікатна програма та температура 30 градусів) сильний>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 г |
| Выполнение | Пінополіуретан, високоякісний матеріал |
| Высота | 20 см см |
| Длина | 73 см |
| Ширина | 14 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 588 ₴




