Топ продаж

Матеріал костюмна тканина, маємо різні розміри є дорослі і дитячі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 11.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Обхват шеи | 55 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴

