Топ продаж

Метелики є різних розмірів дитячі і дорослі. Матеріал габардин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Бабочка на шею |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 11.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Обхват шеи | 55 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


