Матеріал костюмна тканина, має рімінець на застібці. Довжина 11,5см
Також можливе виконнання в будь якому кольорі і іншого розміру
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Женский |
| Застежка | Крючки |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 5 см |
| Обхват шеи | 55 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


