Легка та компактна прогулянкова коляска Ninos Mini 2 Wings має стильний вигляд, компактні розміри та невелику вагу. Німецькі дизайнери в процесі створення конструкції надали перевагу якісним екологічним матеріалам, які не викликають алергічних реакцій. Це відмінний варіант для довготривалих подорожей та щоденних прогулянок на свіжому повітрі. Завдяки зручному складному механізму, її легко транспортувати та зберігати. В каталозі представлений тілький кращий сертифікований товар за приємною вартістю.
Особливості коляски Ninos Mini 2 Wings
Завдяки міцному матеріалу, з якого виготовлений каркас коляски Ninos Mini 2 Wings, можна підкорювати будь-які дороги, незалежно від погодних умов. Малюк завжди буде почуватися затишно та спокійно. Адже так приємно пізнавати навколишній світ, формуючи про нього уявлення. Вага коляски всього 5,8 кг, що дозволяє зносити її без зусиль навіть з багатоповерхового будинку. В комплекті до неї йде дощовик, він захистить під час зливи та антимоскітна сітка. Останній аксесуар стане необхідністю під час вечірніх прогулянок влітку. Безпеку дитині гарантують п’ятиточкові паски. Коляска підходить для діток від народження до 36 місяців. Товар супроводжується гарантією, яка є підтвердженням оригінальності. Насолодитись перевагами зручного транспортного засобу можна, зробивши замовлення на сайті.
В наявності також інші кольори та принти.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ninos |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 19 кг |
| Цвет | Черный |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал колес | Полиуретан |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Подстаканник, Корзина для покупок |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Прогулянковий |
| Комплектація | Коляска; підсклянник; бампер; Секція для покупок; Антимоскітна сітка; Дощовик. |
| Макс навантаження: | 20 кг |
| Вага коляски | 5.8 кг |
| Тип складання | Книжка |
| Колеса | штучний каучук |
| Діаметр коліс | 15 см задні, 13 см передні. |
| Вік: | від 0 до 36 місяців. |
| Висота ручки | 100 см. |
| Додаткові характеристики | Вбудована підніжка. Амортизація. Унікальний механізм складання. Хроміривание деталі. |
| Розмір коляски | В складеному стані 43 × 19 × 61; У розкладеному стані 80x47x100 |
| Розмір спального місця | 83*34 см. Висота спинки 43 см. Сидіння 23*34 см. |
| Гарантія | 6 місяців |
| Регулеровка спинки | Кут нахилу спинки до 175 градусів |
| Багажний кошик | Є |
| Колір рами | чорний, хром |
| Кількість коліс | 4 |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
- Цена: 6 970 ₴









