Метелики є з металевими кутиками та без. Розмір метелика також підберемо(дитячій чи для дорослого) Рімінець тканевий на застібці, регулюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Бабочка на шею |
| Тип галстука | Классический |
| Тип ткани | Габардин |
| Застежка | Крючки |
| Длина | 11.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Обхват шеи | 55 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴



