Матеріал италійська костюмна тканина. Рімінець регулюється. Є упакування можна на подарунок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Бабочка на шею |
| Длина | 11.5 см |
| Застежка | Крючки |
| Обхват шеи | 55 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип галстука | Классический |
| Узоры и принты | Клетка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 6 см |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


