💝💝🥇ТОП ПРОДАЖ💪💪

Класичний чорний метелик, ремешок регулюється. Матеріал италійська костюмна тканина.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Длина | 11.5 см |
| Застежка | Крючки |
| Обхват шеи | 55 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип галстука | Классический |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 6 см |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴

