Sensillo Active - дуже містка сумка, ідеально підходить для весняних та літніх прогулянок. Просторна, дозволить помістити всі необхідні аксесуари. А як відомо, що їх завжди багато. Кілька внутрішніх відсіків допомагають організувати речі так, щоб їх було легко знайти. Зовнішні кишені - ідеальні відсіки для аксесуарів, до яких потрібен швидкий доступ. Сумка оснащена наплічним ремінцем, двома ручками та спеціальними гачками, які дозволяють прикріпити сумку до ручки візка.
Найважливіші особливості:
Ідеально підходить для прогулянок та поїздок
Виготовлений з водонепроникного, міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті
Застібається на блискавку
Має:
2 великі зовнішні кишені на блискавках
2 зовнішні бічні кишені на гумці
2 внутрішні бокові відділення на еластичній стрічці, ідеально підходять для пляшок
4 внутрішні відділення, для численних дрібниць
Розміри: 42 х 22 х 32 см
Матеріал:100% поліестер
Метод обслуговування: Прати при макс. 30⁰ С. Не відбілювати. Не чистити в хімчистці. Не гладити
Зроблено в Польщі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sensillo |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 32 см |
| Длина | 42 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для принадлежностей |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴











