Біговел Velo - це ідеальна модель біговела за вигідною ціною, для батьків, які цінують не тільки якість і безпеку, але і елегантний класичний зовнішній вигляд. Біговел виконаний з міцного і натурального дерева. Біговел для дітей оснащений надувними колесами, що забезпечать хорошу маневреність під час катання, зручним м'яким сидінням, ручками з нековзним покриттям. Сидіння біговела можна регулювати під ріст дитини. Рекомендований для дітей від 3 до 6 років.
Характеристики:
комфорт їзди по нерівній місцевості за рахунок товстих надувних колес;
привабливий зовнішній вигляд;
простота і безпека маневрування завдяки поворотному керму;
регульоване по висоті сидіння;
міцний каркас і високоякісні матеріали;
гарантія безпеки - велосипед пройшов всі випробування відповідно до правил ЄС;
чудова швидкість завдяки поліпшеним колесам;
Технічні характеристики:
Вага біговела 3.6 кг.
Розмір 90 см х 37 см х 56 см
Діаметр коліс 12 дюймів
Максимальне навантаження 30 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Caretero |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Цвет | Разные цвета |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Вес | 3.6 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество колес беговела | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 3 лет |
Информация для заказа
- Цена: 2 381 ₴









